24 000 HUF
23
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Ádám (kisfiú portréja). Olaj, farost, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal ("Ádámnak"), hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben, 34×60 cm