10098. 36. Closed major auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Szurcsik József (1959-): Álomvivők, 1997. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (3/20), hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 24,5×31 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf