44 000 HUF
Udvary Géza (1872-1932): Szent István templomot alapít. Pasztell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus) gyűjteményében, hátoldalán autográf feliratával, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Üvegezett, sérült keretben, 22×62 cm