95 000 HUF
15
Vágó Pál (1853-1928): Megyei pandúr, 1880 körül. Olaj, karton, jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 67×49 cm.