10146. 36. Closed major auction Paintings and graphics
55 000 HUF
0 HUF
Vén Emil (1902-1984): Hódmezővásárhelyi utca télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf