95 000 HUF
Victor Vasarely (1908-1997): Játék. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (96-100). 25x39,5 cm. Üvegezett fa keretben / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in pink. Serigraphy on paper, signed and numbered (96-100). 25x39,5 cm. Framed.