90 000 HUF
XVII. vagy XVIII. sz. holland festő alkotása, jelzés nélkül (Adrian van Ostade köre?): Család. Olaj, fatábla. Sérült. Fa keretben. 51x40,5 cm / XVII. or XVIII. century Dutch painter, unsigned (circle of Adriaen van Ostade?): Family. Oil on wood. Damaged. Framed. 51x40,5 cm