10013. 36. Closed major auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
XX. század eleji festő: Velence. Olaj, vászon, jelzés nélkül, korabeli dekoratív keretben (Korának megfelelő állapotban). 65x43 cm / oil on canvas, unsigned, framed
Photo of the item taken by : tm