XVII. vagy XVIII. sz. holland festő alkotása, jelzés nélkül (Adrian van Ostade köre?): Család. Olaj, fatábla. Sérült. Fa keretben. 51x40,5 cm / XVII. or XVIII. century Dutch painter, unsigned (circle of Adriaen van Ostade?): Family. Oil on wood. Damaged. Framed. 51x40,5 cm
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Hölgytársaság harlekinnel. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Ladies with harlequin. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
XVIII. sz. németalföldi festő alkotása, jelzés nélkül: Pipagyújtás. Olaj, fatábla. Hátoldalán Állami Zálogház ás Árverési Csarnok NV 1949 körüli, 47781 sz. raglapjával. Fa keretben. 20x13,5 cm / XVIII. century Flemish or Dutch painter, unsigned: Lighting the pipe. Oil on wood. With Hungarian auction label on the reverse, cca 1949. Framed. 20x13,5 cm.
Uhlik, Eduard (1865-1952): Alaszka. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf német nyelvű felirattal: "Motiv aus Alaska". Fa keretben, 50×70 cm / Eduard Uhlik (1865-1952), Austrian painter: Alaska. Oil o board, signed lower right. With autograph description on the reverse: "Motiv aus Alaska" (motif from Alaska). Framed, 50×70 cm
Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artit's stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm
Emy Rogge (1866-1959), német festőnő, működött 1922-től Worpshausenben, Worpswede mellett: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 46x60 cm / Emy Rogge (1866-1959), German painter, worked from 1922 on in Worpshausen, near Worpswede: Still life. Oil on canvas. Framed, 46x60 cm
Jozef Korolkiewicz (1902-1988): Futó olimpikonok 1932. (1932. évi nyári olimpiai játékok, hivatalos nevén a X. nyári olimpiai játékok, Los Angelesben.) Olaj, vászon. 60x50 cm. Jelzett. Fa keretben. Sérülésekkel. A lengyel származású Józef Korolkiewicz sokoldalú tehetség volt, operaénekes és atléta volt, és párhuzamosan festészetet és éneket tanult. 400 méteres gátfutóként csak egy sérülés akadályo...
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
Klie Zoltán (1897-1992): Alkonyat. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával valamint a Festőművészek "Szinnyei-Merse Pál" Alkotóközössége bélyegzőjével. 19×24 cm