El Kazovszkij (1948-2008): Tájkép 2.... Zománcfesték, tempera, papír, jelzett. Párdarabja reprodukálva EK 1316 életmű katalógusszámmal. Lap kissé hullámos. Üvegezett fa keretben, 45×46 cm / Enamel painting and tempera on paper, framed.
Szurcsik József (1959-): Álomvivők, 1997. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (3/20), hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 24,5×31 cm
Bukta Imre (1952-): Magyar traktor (cím nélkül), 1980-81 körül. Szitanyomat, papír, jelzett. 39×50 cm. Az árverésünkön szereplő szitanyomatnak létezik egy fekete-fehér, a színekben és az alaknál eltérést mutató számozott változata is. Feltehetően egy egyedi próbanyomat, gyűjtői ritkaság! / Imre Bukta (1952-): Hungarian tractor (without title), around 1980-81. Screenprint on paper, signed. 39×50 cm...
Földi Péter (1947-): Madár. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/10), üvegezett fa keretben. 29×21 cm / Péter Földi (1947-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (3/10), 29×21 cm
Wahorn András (1953-): 5 év (cím nélkül). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/6), üvegezett fa keretben. 24×34 cm / András Wahorn (1953-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), framed with glass, 24×34 cm
ef Zámbó István (1950-): A macska éjféltől párhuzamos (1981/83). Litográfia, színes ceruza, papír. Jelzett. Számozott 1/15. Lap alján "egyediesítve 83. okt 12" felirattal. Hátoldalán művészről készült lexikon bejegyzéssel. 33,5x24 cm. Üvegezett fa keretben. Egyedi gyűjtői darab!
Szurcsik József (1959-): Sziklák, 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 18/45. 17,5x11,5 cm. Üvegezett fa keretben. / Litograph on paper, signed, numbered: 18/45. Framed with glass.
Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes Marylin Monroe Litográfia, papír. Sorszámozott 39/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm