11006.
36. Closed major auction
Ceramics
20 000 HUF
10
Gorka Lívia (1925 - 2011): Tálkák. (madár, hal, tyúk) Türkiz, sárga és fekete, narancs mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, restaurált. Jelzett: GL. d: cca. 12 cm