11028.
36. Closed major auction
Ceramics
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Holics, XVIII. század második fele, festett, ónmázas fajansz, sérülések, kopások, hajszálrepedések, restaurálás. Jelezve: HF, m: 21 cm