11023.
36. Closed major auction
Ceramics
120 000 HUF
14
Nagyméretű griffmadárfejes kaspó. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 1163-as formaszám, alján szépen restaurált, 53x70cm (CSAK SZEMÉLYES ÁRVÉTEL)