Ceramics Number of items: 29
2452554
11013
36
28000
Ceramics
Other collectibles
Illés László (1910-1944): Art déco Vénusz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró csorba, 1930 körül. m: 24x19 cm
28 000 HUF
2452453
11014
36
50000
Ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Testvérpár. Mázas samottos kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 38x29 cm
50 000 HUF
2452442
11015
36
26000
Ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy mécsestartókkal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18x20x30 cm
26 000 HUF
2452440
11016
36
36000
Ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mesebeli király királynéjával. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró csorba, m: 21x10x31 cm
36 000 HUF
2452392
11017
36
22000
Ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Angyal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
22 000 HUF
2486918
11018
36
Ceramics
Other collectibles
Lőrincy Győző (1940- ): Sárkányölő Szent György. Színes mázakkal festett fali kerámia. Jelzett. Korának megfelelő állapotban. 30x24 cm
18 000 HUF
2452374
11019
36
24000
Ceramics
Other collectibles
24 000 HUF
2452372
11020
36
24000
Ceramics
Other collectibles
24 000 HUF
2452416
11021
36
24000
Ceramics
Other collectibles
Antalfiné Szente Katalin: Anya gyermekével 1966. Festett kerámia, jelzett, alján egy apró gyári tűzrepedés, m: 45cm
24 000 HUF
2452502
11022
36
24000
Ceramics
Other collectibles
Antalfiné Szente Katalin: Kórus. Festett kerámia, jelzett, hibátlan , 47x24cm
24 000 HUF
2455914
11023
36
120000
Ceramics
Other collectibles
120 000 HUF
2455965
11024
36
95000
Ceramics
Other collectibles
Nagyméretű vadászó Diana / Artemis. Minton (Anglia), 19. sz. vége, festett, mázas majolika, gazdag díszítéssel, talapzatán masszába nyomott gyári jelzés (M) és 8769-as formaszám, kezénél szépen restaurált, néhol apró lepattanások m:75cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) A Majolikát Minton mutatta be előszőr, mint kereskedelmi márkanevet, az 1851-es londoni Nagy Kiállításon "Palissy ware" néven, amelyet fe...
95 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035