200 000 HUF
9
Herendi Rothschild mintás étkészlet. Jelzett. Kopott, apró sérülésekkel. Kézzel festett porcelán. 12 db levesestányér, 12 db nagytányér, 2 db közepes tányér, 1 db pecsenyéstál, 1 db köretestál, 1 db mártásostál, 1 db kínálótál, 1 db levesestál, 1 db fűszertartó.(CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)