60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Herendi Viktória mintás négyrészes asztali kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 36×36 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)