180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Herendi Viktória mintás porcelán kínáló, kagyló alakú kínáló tálakkal, masszív delfinfogóval, arany peremfestéssel. Peremén apró restaurálással. Korának megfelelő kopásokkal. Jelzett. d:51 cm, m: 23cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)