30 000 HUF
Herendi dÃsztál. SzÃnesen festett porcelán. Peremén áttört, rokályos dÃszÃtmények, öblében festett virágok. Alján jelzett: máz feletti kékkel 869, valamint kékkel festett cÃmeres márkajelzés. Cseh fehéráru, herendi festéssel, 1869 körül. d: 25,5 cm, korának megfelelÅ‘ kopásokkal, apró lepattanásokkal.