40 000 HUF
9
Hollóházi Szász Endre (Jurcsák László) Stúdió díszváza. Színesen festett és aranyozott porcelán. Alján jelzett, bélyegzett márkajelzés: Szász-Studió Hollóháza catalog signált, Artist prf. Művészpéldány: Jurcsák László forma, Szász Endre dekor. Gyári mázhibákkal, apró kopásokkal. m:22cm (gyűjtői darab)