120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Zsolnay dísztál. Hibátlan, korának megfelelő kopásokkal és gyári tűzrepedéssel. Színesen festett és aranyozott porcelánfajansz. Peremén rokályos és áttört díszítmények, öblében keleties virágdekor. Jelzett: alján 1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs Madi in Austria-Hungaria jelzés, benyomott 4026-os formaszám. d: 45 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)