100 000 HUF
Zsolnay dísztál. Hibátlan, korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésekkel. Színesen festett és aranyozott porcelánfajansz. Peremén rokályos és áttört díszítmények, öblében keleties virágdekor. Jelzett: alján1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs Madi in Austria-Hungaria jelzés. d: 39.5cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)