11060. 36. Closed major auction Chinaware / Porcelain
30 000 HUF
10
0 HUF
Zsolnay eozin mázas váza, porcelánfajansz. Jelzett. Pécs, 1920 körül. Peremén egy apró hajszálrepedés, korának megfelelő kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 27 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert