50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Zsolnay fali dísztál. Korának megfelelő kopásokkal, egy apró gyári tűzrepedéssel valamint csorbával. Színesen festett és aranyozott, alap- és kobaltkék mázas porcelánfajansz áttört és szív alakú osztásokkal, illetve festett virágmintás és krizantémos díszítéssel. Jelzett: 1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs, mázalatti kékkel halványan látszódó családi pecsét és Made in Austria-Hungaria jelzés, valamint 3554-es, 36-os és 50-es formaszámok. d: 30 cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)