80 000 HUF
Zsolnay kínálótál. Porcelánfajansz, kívül- belül színesen festett virágmintás, külső részén duplafalú áttört díszítéssel. Jelzett: máz alatt kékkel, Made is Austria-Hungary és benyomott ZSOLNAY PÉCS. Fazonszám: 1334. (50) 1880 körül. (Restaurált) Méret: 14x19x19 cm