280 000 HUF
725,39 EUR, 800,00 USD
cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó. Kézzel festett mázas porcelánfajansz. Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy. Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés, (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm