12099.
38. Closed major auction
Maps
50 000 HUF
Abraham Ortelius (1527-1598): Helvetiae Descriptio, Aegidio Tschudo Auct. Svájc térképe, 1574 körül az Theatrum Orbis Terrarum c. műből. Rézmetszet, kézzel színezett. Kissé foltos, néhány törésnyommal, korához képest jó állapotban. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x45 cm. / map of Switzerland (Schweiz) from Theatrum Orbis Terrarum, ca. 1574. Engraving, hand coloured. A bit spotty, with some minor faults, but in good condition overall. Framed.