12113.
38. Closed major auction
Maps
26 000 HUF
27
cca 1740-1750 Johann George Schreiber (1676-1750): Atlas Selectus von allen Koenigreichen und Ländern der Welt. Leipzig, én., Johann George Schreiber, 33 (kézzel színezett rézmetszetű térkép lap) t. Haránt-alakú félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, az elülső szennylap és az első 3 lap kötése javított, az elülső szennylap és az első térkép szélén sérüléssel, kis hiánnyal, az első térképen bejegyzéssel, néhány gyűrődésnyomokkal. Nem teljes! Összesen csak 33 térképet tartalmaz. A térképek: cca 17x25 cm és 19x27cm közötti méretben. A könyv mérete: 22x31 cm