cca 1900 Bécs, Rudolf főherceg-híd és a Saturnus gőzhajó, keményhátú fotó, karton sarka hiányos, fotón szakadás, 26×30,5 cm / Wien / Vienna, Kronprinz-Rudolf-Brücke, vintage photo on cardboard, with fault
cca 1890-1910 Sopron, Petőfi Sándor tér, bank épülete, vintage fotó Stagl Ferenc soproni fényképész műterméből, jelezve jobbra lent szárazbélyegzővel, 23x28,5 cm, üvegezett fakeretben / cca 1890-1900 Ödenburg, Petőfi Sándor square, bank building, vintage photo by Franz Stagl , signed lower right, 23x28,5 cm, framed
cca 1910-1940 Városi villamos erőművek, ipartelepek a történelmi Magyarországon. 21 db feliratozott üveg dia (Kolozsvár, Bánhida, Cinkota, Temesvár, stb.) 7 darabon repedések / City electrical plants and industial sites of the Historic Hungary.. 21 glass slides, some damaged. 8x8 cm
cca 1905 Az RPFC Rákospalotai Football Club játékosai nevesített tablón: Cseriring, Lővy, Buri, Pick, Berenczy, Ángyán, Weszelák, Kohn, Martingano, Lányi, Nemes. 28x22 cm. Törésnyommal a sarkán
cca 1925 Szobor egy labdarúgóról, (valószínűleg egy foci mérkőzés vagy bajnokság díjaként használták), 1 db vintage NEGATÍV üveglemezen a Foto-GRÁF műterem hagyatékából, 16x12 cm