1931 A biatorbágyi merénylet fotó, 13 db fotó kartonon, a hátoldalakon, kartonokra kasírozva, a hátoldalakon 4 db más jelegű fotóval, rajtuk 1933-as világjamboree-n készült csoportképpel, Horthy Miklóssal (1933), Gömbös Gyula (1934) miniszterelnökkel, 6x8 cm és 4x4,5 cm közötti méretben
cca 1918-20 Bp., Római fürdő, fürdőzők, rajta részben a Kézdi-Kovács művészcslád tagjai, 2 db fotólap és 1 db fotó. Az egyik fotólap Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) főhadnagynak, későbbi festőművésznek küldve, fotó bal felső sarkában kissé sérült, 9x14 és 6x9 cm
1890 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész hármas portréja, vintage keményhátú trükkfotó, Oroszi Lajos nagybecskereki műterméből, hátoldalán feliratozott, bal alsó sarkában kissé sérült és hiányos, középső részén alul és felül apró lyukkal (feltehetően rajzszög által okozott), 11x19,5 cm
cca 1932 gróf Mailáth József (1858-1940) szociológus, valóságos belső titkos tanácsos, császári és királyi kamarás, Nagy-Küküllő vármegye főispánja, a főrendiház tag, a Magyarországi Szövetkezetek Szövetségének elnöke, a sátoraljaújhelyi betegmegfigyelőállomás és rokkantügyi intézet vezetőjének (1914-1918) dedikált katonaruhás portréfotója, üvegezett fa keretben, keretezői címkével (Hoffmann Feren...
cca 1901 "Éljen báró Révay Gyula képviselő jelöltünk", vidám választási csoportkép, rajta a felvidéki szucsányi (Sucany) választási kerület szabadelvű-párti jelöltjét, báró Révay Gyulát támogató protezsálók csoportjával, fotó kartonon, foltos, sérült kartonnal, 17x23 cm
1906 Orvosi vizit, rajta Id. báró tolcsvai Korányi Frigyes (1827-1913) orvosprofesszor és tanítványaival, fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, 15x19 cm
1930 Gregersen Guilbrand (1824-1910) építési vállalkozó lányaihoz köthető fotóalbum, benne a Magyar Iparművészeti és Háziipari Kiállítás és Vásár fotóival és életképekkel, "dr. Toldy Elemérné 1. feleségének testvére: (Gregersen Margit) Gregersen Lujzaé" feliratú kopott, kissé sérült félvászon albumban, benne 48 db fotóval, a fotókon ismert személyekkel is, közte: Klebelsberg Kuno vallás- és közokt...