cca 1880-1900 Hegedűs Anna, Szutrély Lipót bajai takarékpénztári vezérigazgató, országgyűlési képviselő feleségének portréja, nagyméretű, keményhátú fotó Letzter Simon kassai műterméből, hátoldalán feliratozva, 18,5x11 cm (külső: 32x22 cm)
cca 1860-1870 Wekerle Sándor későbbi miniszterelnököt és más hasonló osztályú, azonosításra váró férfiakat és nőket ábrázoló fotók gyűjteménye 26 db vizitkártyát tartalmazó, korabeli, sérült fotóalbumban.
cca 1940 Kaesz Gyula (1897-1967) belsőépítész, építész, bútortervező, grafikus, főiskolai tanár által tervezett szoba belsők fotói, 3 db, feltehetőleg a pestszentlőrinci Wiener-villa belső teréről, a fotókon értékes műtárgyakkal, Tevan Margit réz tál, Pekáry István falikárpit, Gorka Géza kerámia kínáló..stb, a hátoldalakon Kaesz Gyula pecsétjeivel jelzettek, hullámosak,17x22,5 cm és 18x27 cm közöt...
cca 1930 Budapest, kábelfektető árok, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage NEGATÍV, az egyik felvételen éppen villamos halad el az árok mellett, 6x4,5 cm
1920 Budapest, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db évszámozott vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, a képen a leányai (Gizella és Jolán) láthatók, 10,8x17 cm