Statues, plaquettes Number of items: 18
2558844
11090
38
120000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Lenin. Terrakotta, m: 46 cm fa talapzat nélkül, jelzett: Kisfaludi Stróbl. A szovjet időkben Vlagyimir Iljics Lenin, az orosz forradalmár és a Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetsége első vezetőjének szobrai erőteljes politikai szimbólumok voltak. Lenin szobrát 1965. November 7-én a Nagy Októberi Szocialista Forradalom negyvennyolcadik évfordulóján avat...
120 000 HUF
2614193
11091
38
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Donáth László: Vitéz nagybányai Horthy Miklós mellszobra / büszt, m: 25 cm 3,5 kg Jelzés a talpán.
100 000 HUF
2551001
11092
38
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Kárpáti Tamás (1949- ): Angyal. Öntött, patinázott bronz. Jelezve hátoldalon lent: KT. E/A (művészpéldány) m:25cm
100 000 HUF
2611963
11093
38
95000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Dechandt Antal (1959-): Obeliszk, 2006. Mahagóni talapzat, tölgy felsőrésszel, tetején csont berakással. Jelzett az alján. m: 67 cm
95 000 HUF
2599150
11094
38
95000
Statues, plaquettes
Other collectibles
R. Kiss Lenke (1926 - ): Flóra. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. M:36cm
95 000 HUF
2564378
11095
38
90000
Statues, plaquettes
Other collectibles
90 000 HUF
2616442
11096
38
80000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Kocsis Előd (1948-): Veronika kendője, bronz, jelzett (K 1996), 1/3, márvány talapzaton,22,5x16,5 cm, teljes, talapzattal: m: 30,5 cm, talapzat, 7x7x8 cm
80 000 HUF
2611952
11097
38
50000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm
50 000 HUF
2616440
11098
38
30000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Szöllőssy Enikő (1939-): Balaton Tihanynál hullámlovasokkal. Bronz relief, fa hordozón, jelzés nélkül, 16×26x1,5 cm
30 000 HUF
2600342
11099
38
26000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Finta Sándor (1881-1951): Nyitrai hősök emlékműve. Az 1848-as szabadságharc honvédeinek. Patinázott fém. 25 cm
26 000 HUF
2609676
11100
38
24000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Szamosi Imre (1887-1965): Olvasó férfi. Bronz, jelzett, márvány talapzat, m: 27 cm
24 000 HUF
2609645
11101
38
Statues, plaquettes
Other collectibles
Győrfi Sándor (1951-): Női akt. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 26 cm
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035