15226.
38. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
20 000 HUF
22
Jacob Boltons Geschichte der merkwürdigsten Pilze mit 44 illuminirten Kupfern. Erter Theil Dr. Carl Ludwig Wildenow: Aus den Englischen mit Anmerckungen von: - -. Historia Fungorum circa Halifax sponte nascentium. Tomi IV. Berlin, 1795., In der Buchhandlung des Geh. Commercien Raths Pauly, 1+1 (kézzel színezett rézmetszetű díszcímlapok) t.+III-XII+3-68 p.+44 (kézzel színezett rézmetszetű táblák) t. Német nyelven. Nagyon gazdag kézzel színezett rézmetszetű táblákkal illusztrált, rajtuk különféle gombákkal. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a gerincen zöld címkékkel, az előzéklapokon vízjelekkel, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.