15228.
38. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
12 000 HUF
Magyarország Földmívelése 1896. Kiadja: A Földmívelésügyi M. Kir. Minister. Bp., 1896., Hornyánszky Viktor, XX+892+1 p. Többek között Inkey Béla, Szinyei-Merse József, Tormay Béla, Landgraf János, Cserháti Sándor, Szilassy József, Lónyay Ferencz, Döhrmann Henrik és Egerváry Gyula írásaival egyebek mellett a sertés-, selyem- és méhtenyésztés, a halászat, vadászat, lótenyésztés, szőlőművelés és borászat témaköreiben. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen folttal, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen régi címkenyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.