10047.
38. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
42 000 HUF
32
Sikorska Zsolnay Júlia (1856-1950): Csendélet ("Százszorszépek"), 1900. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Korabeli fa keretben. 21,5x30 cm