Ne csüggedj! A Vörös Hadsereg diadalmas útja 1919 május-június. Plakát, litográfia, papír, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus). Kiadja: Közoktatásügyi Népbiztosság hadsereg propaganda ügyosztálya. Kultura Lith-Műintézet, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, jobb alsó sarkában apró hiánnyal, hajtásnyomokkal, feltekerve, korához képest jó állapotban. 95x63 cm. Ritka politikai propaganda plakát a Tanácsk...
1942 Dr. Kovács István. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát), Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 124x92 cm. / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears....
cca 1928 "Foire május 2-11 BNV Budapest", tempera-ceruza, papír, Horváth Endre (1896-1954) jelzés nélküli art deco reklám plakát terve, a sarkain kis sérülésekkel, kis lapszéli gyűrődésekkel, 95x62 cm
cca 1920-1930 Dreher-Maul csokoládé, színes litografált reklám plakát, Bp., én., Magyar és Kämpfner Litográfia-ny., jelzett a nyomaton (S. Galambos), kis lapszéli gyűrődésekkel, szakadásokkal, 95x63 cm
cca 1920 Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája által tartott népünnepély plakátja, irredenta jelszavakkal (Nem, Nem, Soha), restaurált, 56×83 cm
cca 1920-1930 Haranghy Jenő (1894-1951): "Csak képesített szűcsnél vásároljunk szőrmét!", plakát, Bruchsteiner és Fia (Bp.), kissé foltos, sérült, hajtásnyomokkal, 46x31 cm