12212.
38. Closed major auction
Poster
50 000 HUF
9
cca 1919-1920 Manno Miltiades (1879-1935): "Segítsetek! Adjatok!". Irredenta plakát. Litográfia, papír. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal, 124x90 cm