12027. 39. Closed major auction Advertisement
9 000 HUF
0 HUF
Bertalan Rózsa (1900-1987): Zwack Likőrgyár (reklám vagy plakátterv). Akvarell, papír, jelzett, lap alján apró sérüléssel. Üvegezett fa keretben. 19,5x27 cm
Photo of the item taken by : pk