11132. 39. Closed major auction Art, antiquities
20 000 HUF
0 HUF
Adler fapipa, faragott fa, pipakosarán ezüstmontírozással, pipa testén a Vérszerződés jelenete jelzett, 1880 körül, korának megfelelő sérülésekkel, pipaszár hiányos. h: 12 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras