30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Antik japonizáló fotótartó album. Bársony borítással. Előlap: Karton, litográfia, nyomaton jelzett: E. Youg. Korának megfelelő sérülésekkel. 1910 körül. 45x46cm teljes kinyitott állapotában lévő méret. A vizitkártyák csak dekorációk benne.