11125. 39. Closed major auction Art, antiquities
26 000 HUF
0 HUF
Antik pakisztáni dísztál, kalapált, áttört vörösréz, alján és talapzatánál lyukkal, jelzett, korának megfelelő kopásnyomokkal, m: 18,5cm, d: 25,5
Photo of the item taken by : nagy_andras