11131. 39. Closed major auction Art, antiquities
20 000 HUF
0 HUF
Tajtékpipa, faragott tajték, pipakosarán és a pipa testén ezüstmontírozással, jelzett: antik bécsi fémjel, 1850 körül, korának megfelelő állapotban. h: 16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras