Art, antiquities Number of items: 46
2733273
11104
39
460000
Art, antiquities
Other collectibles
Antik gyermek "kutya" hintó. Kézzel készített. Fa, kovácsoltvas kerekekkel, viaszkosvászon napernyővel. Kiválóan működő. Korának megfelelő állapotban. / Antique Wooden Dog Cart / Carriage. Handmade. Wood, wrought iron wheels, waxed canvas parasol. Excellent functioning. In good condition for its age. 110x40x76 cm
460 000 HUF
2733812
11105
39
460000
Art, antiquities
Other collectibles
Japán szecessziós, nagyméretű füstölő. Öntött, patinázott bronz. Bambusz és madaras motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül. m: 48 cm
460 000 HUF
2731468
11106
39
280000
Art, antiquities
Other collectibles
Jelzés nélkül: Ganésa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő sérülésekkel, m: 63 cm
280 000 HUF
2738596
11107
39
180000
Art, antiquities
Other collectibles
Johan Hugó (1891-1956): Hölgy tájban. Színes ólomüveg, jelezve jobbra lent: Johann Hugo. Korának megfelelő állapotban, apró kopásnyomokkal. 51x39cm.
180 000 HUF
2721796
11108
39
180000
Art, antiquities
Other collectibles
Sokféle régi gyalu és kiegészítő. h: 20 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtem...
180 000 HUF
2702560
11109
39
75000
Art, antiquities
Other collectibles
Lapis Lazuli, kézzel faragott kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm, d: 9 cm (gyűjtői ritkaság)
75 000 HUF
2686960
11110
39
80000
Art, antiquities
Other collectibles
Szekeres Erzsébet (1938-): Életfa. Fali szőttes, jelzett, szép állapotban, 13x82 cm
80 000 HUF
2707520
11111
39
40000
Art, antiquities
Other collectibles
Szecessziós, gyíkos asztali lámpa. Eozin mázas Zsolnay? burákkal. Jelzés nélkül. Egyik burán belül apró mázrepedéssel, bronz testtel, fa és műkő alappal. 49x33 cm / Art nouveau lamp with eosin porcelain lampshade and bronz body. Small glaze crack on one of the shades. 49 cm
40 000 HUF
2733811
11112
39
80000
Art, antiquities
Other collectibles
Japán dobozka. Kézzel faragott csont. Majom (makákó) motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm
80 000 HUF
2737573
11113
39
40000
Art, antiquities
Other collectibles
Óriás barokk tükör puttókkal, aranyozott gipsz rátétes. Sérülésekkel. 114x145 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, nem postázzuk.
40 000 HUF
2716109
11114
39
500000
Art, antiquities
Other collectibles
Christofle Párizsi ezüstözött evőkészlet, vegyesen 128 db, jelzettek, nagyrészt original csomagolásban, légmentes fóliában és kartondobozokban.
500 000 HUF
2717021
11115
39
50000
Art, antiquities
Other collectibles
Figurális gyertyatartó pár, öntött patinázott bronz, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, egyik cseppfogó hiányzik. m: 49 cm
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035