11444.
39. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
30 000 HUF
1914 Fehérvári út 48., ma Bartók Béla út 50. sz. lakóház tervrajzai, dokumentációja, Málnai Béla (1878-1941) építész többszörös autográf aláírásaival, vászonkötésben, viaszpecséttel.