11431.
39. Closed major auction
Historical documents, manuscripts
15 000 HUF
25
Czigány Dezső (1883-1938) festőművész ajándékozási sorai egy könyv címlapján: "Bózsing Franci úrasszonynak tisztelettel - a piktormunkatárs Czigány Dezső." (Könyv: Révész Béla: Új Novellák. Bp.,[1905], Révai és Salamon, 141 p. Hozzákötve: Lovik Károly: Doktor pogány. Regény. Bp., 1902, Magyar Hírlap, 125 p. Átkötött félvászon-kötésben, egybekötve, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, két kijáró lappal..)