12057.
39. Closed major auction
Judaica
15 000 HUF
1911-1912 Schreyer Ibolya emlékfüzete, benne számos bejegyzéssel, rajzokkal, rézveretes bársony-kötésű emlékfüzetben, kijáró lapokkal, kopott borítóval, kissé sérült rézkapoccsal.