11768.
39. Closed major auction
Photo
20 000 HUF
22
cca 1920-1940 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne családi, közéleti és sport események fotóival, kb. 75 db fotóval, családtag által feliratozva, benne Kánya Kálmán, óbudai gyeplabda csapat, távolról Horthy Miklós, választási kortes beszédek és mókázós csoportképek, túra és kirándulás képes, keszthelyi egyetemi csoportkép, Dolfuss kancellár, Eckhart Tibor, a dabasi "Gentry" zenekar, Fradi meccs, ...stb. Kissé kopott vászon fotómappában, különféle méretben, változó, de nagyrészt jó állapotban.