Photo

Number of items: 317

cca 1890-95 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író és felesége, Hermann Leontin, Rómeó és Júlia szerű szerelmes pózban, vintage keményhátú fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 16x11 cm
11715.

10 000 HUF
25,91
28,57

cca 1926 Vitéz Kaszala Károly pilóta, motorversenyző próbaúton egy Citroen Kégresse féllánctalpas személyautóval Budapesten, a Gellért-hegy környékén, fotó, egyik sarkán törésnyom, 9×14 cm
11716.

20 000 HUF
51,81
57,14

1932 Bóna Kovács Károly (1897-1970) szobrászművész műtermében, Dr. Förster Kálmán (1885-1971) Salgótarján polgármesterének szobrát készíti, felületi sérüléssel, 8,5×13,5 cm
11717.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1910 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművész modell után fest fotó 12x9 cm,
11718.

4 000 HUF
10,36
11,43

1910 Sümegi Vilmos (1864-1938) országgyűlési képviselő, újságíró díszmagyaroros portréja, 2 fotólap, az egyiken saját kezű DEDIKÁCIÓJÁVAL, dátumozva (1910. jun. 3.), az egyik sarkán kis hiánnyal, 13x8 cm
11719.

8 000 HUF
20,73
22,86

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (1805-1871), a reformkor és az 1848-as forradalom politikusa, Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye alispánja, képviselő, az Országos Honvédelmi Bizottmány tagja. Vintage fotó, Barabás és Fájth pesti műterméből, körbevágva, kissé foltos. 8,5x6 cm
11720.

7 000 HUF
18,13
20,00

cca 1930 Kabos Gyula (1887-1941) színész, humorista 2 db eredeti mozifilmkockán, 4x3,5 cm és 2x3,5 cm
11721.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1930-1940 Páger Antal (189-1986) színész 2 db eredeti mozifilmkockán, 5x3 cm
11722.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1920-1940 Jávor Pál (1902-1959) színész 2 db eredeti mozifilmkockán,2x3 cm
11723.

4 000 HUF
10,36
11,43

Gink Károly (1922-2002): Szőnyi István fest. Pecséttel jelzett fotó, jobb felső sarkában töréssel, 11x17 cm
11724.

4 000 HUF
10,36
11,43
22

Adelina Patti (1843-1919) világhírű olasz operaénekesnő fiatalkori portréja, 1860-65 körül, hátoldalán névvel feliratozott keményhátú fotó Ch. Reutlinger párizsi műterméből, 10,5x6 cm / Portrait of world famous Italian opera singer Adelina Patti (1843-1919), around 1860-65, vintage visit card photo from the studio of Ch. Reutlinger, with description on the reverse, Paris, 10,5x6 cm
11725.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1946 "Jékei László a köztársasági hivatal vezetője, miniszter fogadja a magyar határon Károlyi Mihályt és feleségét a Köztársasági elnök Tildy Zoltán nevében." Bp., Schenk Fotó, Magyar Központi Híradó Rt., a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, 11x17 cm
11726.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF