cca 1850 Az irgalmasrendi szerzetesek tevékenységéről szóló beszámolók, kimutatások, több fametszetű képpel illusztrációval, klf méretben. / 1850 10 bulletin about the activities of the Mercyful Brothers monks. With woodplate engravings
1856 Lóvásárlási hirdetmény Bukovina, Bánát és Vajdaság területén. 29x47 cm / Horse buying tender announcement for Bukowina. Banat, Voivodina. 29x47 cm
cca 1880-1890 Képek a Keleti-Kárpátokból. A magyarországi Kárpátegyesület megbízása folytán fényképezte: Divald Károly, Eperjes és Budapestről. Bp., Birkholz, Vayda és Preszburg-ny., 1 (címlap) + 23 (fekete-fehér képek) t. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-albumban, helyenként apró foltokkal, az albumon kisebb sérülésekkel, egyébként jó állapotban. / Bilder aus den Ost-Karpathen. Im A...
1894 Az Antwerpeni Világkiállítás magyar pavilonjának katalógusa - Exposition Universelle d Anvers - Catalogue Spécial de la section Hongroise. A 166 kiállító felsorolása 18p. Címeres, litografált címlappal, Gerincnél kis beszakadással, de egyébként jó állapotban / Catalogue of the Hungarian pavilon on the Antwerpen Expo 1894
1898 Az Erzsébet királyné alap felhívása szobor állítására + 1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás és gyűjtőív szép állapotban