15104. 39. Closed major auction Books: History
10 000 HUF
15
0 HUF
Kovrig Béla: Az uj Oroszország (1917-26). Bp., 1926, Franklin-Társulat, 400 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban, a címlapon leltári bejegyzéssel.
Photo of the item taken by : tg