10 000 HUF
16
Ráth Károly: A magyar királyok hadjáratai, utazásai és tartózkodási helyei. Győr, 1861, Sauervein Géza, 4+315 p. Korabeli aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, possessori bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. Ritka!